راهکار روانشناسی برای جذب دیگران روانشناس خوب تهران
راهکار روانشناسی برای جذب دیگران
شهریور ۱۳, ۱۳۹۷
روانشناسی خوب روانشناسی خوب
روانشناسی
شهریور ۲۸, ۱۳۹۷

روانشناس خوب کیست

این نمودار روند جستجو مردم برای روانشناس خوب در تهران است که از سال ۸۲ تا ۹۷ روند روبه رشد بالایی داشته است

روانشناس خوب کیست ؟

در بیشتر مواقع مردم برای حل مشکلات اعضای خانواده و خود به دنبال روانشناس خوب هستند که اینجا این سوال مطرح می شود که چه میزان و معیاری برای تعیین یک روانشناس خوب وجود دارد و در شهر تهران که هزاران دکتر روانشناس فعالیت می کنند کدام روانشناس بهترین این رشته هست ؟

پاسخ گویی به این سوال بسیار دشوار هست و با توجه به گستردگی مسائل و مشکلات فردی و جمعی افراد متخصصین روانشناسی تجربیات متفاوتی در این زمینه ها دارند و بعضی از روانشناسان به صورت گزینشی در بعضی زمینه ها از جمله ازدواج و طلاق (خانوادگی) و یا مهارت های فردی و جمعی و یا به موفقیت فردی غیره می پردازند. که با توجه به سابقه فعالیت یا زمینه پژوهشی خود در دوران تحصیل می توانند در بعضی فیلد ها توانمندتر باشند

 

روانشناس خوب در تهران کیست

روانشناس خوب در تهران کیست ؟

همه روانشناسان شهر تهران متخصصین رشته خود می باشند که با توجه به توانایی خود مجوز های لازم را دریافت می کنند و خوب بودن یک نظر نسبی است و فردی با توجه به شرایط و مسائل خود نسبت به حل و درمان اختلالات روانی خود بیان می کند و مسلما نمی توان شخص خاصی را بهترین این زمینه داست و از نظر ما اکثریت روانشناسان خوب هستند و همه تلاش خود را برای حل مشکلات مراجعین خود می کنند.

روانشناسان راه حل عبور از مشکلات و افزایش مهارت زندگی

انتخاب مناسب بسیار ضروری است برای موفقیت و ما در همه مراحل چه در انتخاب شغل و چه در انتخاب همسر و ازدواج نیازمند مشاوره و روانشناسی هستیم. اما اهمیت مشاوره بیشتر در مسائل خانوادگی و فردی خود را نشان می دهد.

چون خانواده جایی است که برای مثال یک فرد ونوسی با فرد مریخی می خواهد زندگی مشترک داشته باشد. این در حالی است که اینها هر کدام از یک سیاره جدا هستند و تفکرات متفاوتی دارند. لازم است این اشخاص از خصوصیات درونی همدیگر آگاهی داشته باشند و الا هر آن ممکن است به همدیگر صدمه بزنند و باعث رنجش روح و روان یکدیگر شوند. برای این امر نیاز هست با مشاوری امین و متخصص صحبت شود تا راهکارهای مناسب به زوجین آموخته شود. بنا به دلایل ذیل زوجین باید به مشاور مراجعه کنند.

همان گونه که در بالا اشاره شد زن و شوهر از دو جنس متفاوت می باشند و علاوه بر این ارزشهای متفاوتی دارند که بایستی به یک نقطه مشترک برسند تا از زندگی لذت کافی ببرند.

قطعا کسانی که زبان همسر خود را می فهمند یا به زبان عامیانه وی را درک می کنند، زندگی شیرین تری دارند. مشاور کسی است که به ما یاد می دهد در برابر جنس مخالف چه موضعی داشته باشیم و روح و روان همسر را برای ما تشریح می کند. طبیعی است وقتی ما بتوانیم خواسته های درونی همسرمان را درک کنیم زندگی خوبی خواهیم داشت.

مشاورین روانشناس

مشاورین روانشناس علاوه بر تخصص و تحصیل در زمینه روان شناسی و علوم نوین صاحب تجربه هم هستند و چه بسا مشکلی که ما احساس می کنیم لاینحل است. حال آنکه مشاور چندین مورد را قبل از ما حل کرده است، لذا با اتکا به تجربه او می توانیم مشکلات سخت زندگی را حل کنیم و از عواقب احتمالی آن در آینده در امان بمانیم. چون همه چیز را نباید در زندگی خودمان تجربه کنیم بلکه باید از زندگی دیگران تجربه بگیریم.

  • سوالی دارید از ما (دکتر مهری نواده) بپرسید؟
  • ۰۲۱-۲۲۴۲۴۵۸۵
  • ۰۹۳۶۰۳۶۲۵۱۳

آدرس: ولنجک، نبش خیابان هیجدهم، ساختمان خلیج فارس، طبقه چهارم واحد ۴۰۵

دریافت مشاوره